grafická koláž - pláže, Itálie, Řecko, Francie,...
logo CK Karavela Travel, Nám. Míru 88, 568 02 Svitavy - tel. 461 530 503 zájezdypobytové zájezdypoznávací zájezdy
vlajka Slovensko Slovensko - Léčebný a relaxační zájezd 
Zvolit jinou zemi:  
Zvolit jiné město (SK):  

Mosonmagyaróvár

Zájezd ocení ti, kteří chtějí vychutnat maximálně léčebné a relaxační účinky termálních vod ve 4 dnech. Ubytování s polopenzí je zajištěno na penzionu JARKA** v areálu Kúpele Patince. Wellness Patince nabízí největší krytý relaxační bazén s termální vodou na Slovensku s množstvím atrakcí, při koupání můžete využít masážní trysky k regeneraci svalů!

Dunajská Streda, Podhájska, Patince, Mosonmagyaróvár
Způsob dopravy

doprava autokarem
Tabulka - cena za 1 osobu s polopenzí
č. záj.trasatermíncena za osobu s polopenzí
40A, B, C10.5.-13.5.4300,-
41A, B, C17.5.-20.5.4300,-
42A, B, C14.6.-17.6.4300,-
43A, B, C05.7.-08.7.4300,-
44A, B, C22.8.-25.8.4300,-
45A, B, C13.9.-16.9.4300,-
 

Odpočinek a relaxace by měl být samozřejmou součástí každého z nás. Náš zájezd je věnován milovníkům termálních lázní.

MOSONMAGYARÓVÁR
V termálních lázních můžete relaxovat a léčit své zdravotní problémy v bazénech s léčivou vodou - vnitřní plavecký bazén 33,3 m, 28-29 °C, bazén s léčivou vodou 36-38 °C, koupelový a sedací bazén 30-33 °C, bazén s léčivou vodou perličkový 36-38 °C, wellness bazén 32-34 °C, bazén s léčivou vodou 28-30 °C, venkovní plavecký bazén 25 m, 26-28 °C. Místní termální pramen je řazen mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Termální voda je bohatá na minerály, jód, účinná při léčbě pohybového ústrojí, svalových onemocnění, poruch páteře, revmatických, nervových a dalších onemocnění. Léčivý pramen je doporučován při nemocích dýchacích cest. U nemocí žaludku a střev je vhodná i pitná kúra.

Cena zahrnuje: 3x nocleh, 3x polopenzi, dopravu - bus/minibus/transporter, zájezdy do termálů, kompletní pojištění, delegáta, pojištění dle zákona 159 Sb. Cena nezahrnuje: vstupy do termálů si každý hradí osobně (doporučujeme vyměnit cca 60 Eur/os.), svozový příplatek.

PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den - v ranních hodinách odjezd z nástupních míst do MOSONMAGYARÓVÁRU - koupání v termálech, odjezd na ubytování do Patinců, večeře.
2. den - snídaně, odjezd do PODHÁJSKE - koupání v termálních bazénech, v odpoledních hodinách odjezd na ubytování do Patinců, večeře.
3. den - snídaně, PATINCE - koupání v termálních bazénech Wellness Patince, večeře. 
4. den - po snídani odubytování a odjezd do DUNAJSKÉ STREDY - koupání v termálních bazénech, návrat do ČR.Trasa A: NERATOVICE - BRANDÝS n./L. - PRAHA (jednotné výstupní místo pro Prahu – Černý Most, u metra) - NYMBURK - PODĚBRADY - KOLÍN - KUTNÁ HORA - PŘELOUČ - HRADEC KRÁLOVÉ - PARDUBICE - CHRUDIM - VYSOKÉ MÝTO - LITOMYŠL - SVITAVY - BRNO
Trasa B: LIBEREC - JABLONEC n./N. - TURNOV - MLADÁ BOLESLAV - JIČÍN - HOŘICE - HRADEC KRÁLOVÉ - HOLICE - VYSOKÉ MÝTO - LITOMYŠL - SVITAVY - LETOVICE - BOSKOVICE - BLANSKO - KUŘIM - BRNO
Trasa C: VRCHLABÍ (NOVÁ PAKA, JILEMNICE) - TRUTNOV - DVŮR KRÁLOVÉ - JAROMĚŘ - ČESKÁ SKALICE - NÁCHOD (HRONOV) - NOVÉ MĚSTO n./Met. - DOBRUŠKA - RYCHNOV n./K. - VAMBERK (KOSTELEC n./Orl.) - ÚSTÍ n./O. (ŽAMBERK) - ČESKÁ TŘEBOVÁ - LANŠKROUN - SVITAVY - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - BRNO
Fotogalerie
Dunajská Streda
Dunajská Streda
Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Patince koupaliště
Podhájska koupaliště
Wellness Patince